Серпень промине швидко, і прийде осінь. Є ряд робіт, які можна проводити на городі і в квітнику в цей період. Якщо хочете, щоб квітник залишався гарним наступного сезону, то потрібно прислухатися до рекомендацій досвідчених квітникарів.
Багато рослин добре переживають зиму, тому їх дозволяється висаджувати восени.
Деякі квіти дозволяється висаджувати восени. До основних переваг осінньої посадки відносять такі моменти:
Це основні переваги осінньої посадки. Однак потрібно враховувати, що не всі рослини здатні добре пережити зиму.
Ця рослина подобається багатьом дачникам, тому що порадує своїм неймовірним цвітінням. Фахівці стверджують, що дельфініум може зростати без пересадок до 10 років.
Якщо виникла потреба пересадити рослину, то для цього найкраще підходить перша половина вересня. Однак не слід затягувати з пересадкою, оскільки рослина повинна встигнути вкоренитися до настання перших заморозків.
Найкраще висаджувати цю рослину в ґрунт на початку вересня. Квітникарі рекомендують здійснювати пересадку в прохолодний день.
При цьому необхідно правильно поділити кущі. На них обов’язково має бути брунька для майбутнього росту. Після цього необхідно добре полити цю рослину.
Астильбу також краще садити до середини вересня. Перед посадкою ґрунт обов’язково удобрюють компостом або іншими органічними добривами.
На один квадратний метр достатньо всього 2 відра цього добрива. Спочатку кущі необхідно утеплити, а потім їх мульчують за допомогою тирси.
Це чудовий сидерат, який зазвичай висаджують під зиму. З його допомогою можна покращити властивості ґрунту на ділянці. Здійснювати посадку люпину краще у перші тижні вересня. Ця рослина невибаглива до ґрунту, але її краще не висаджувати на ділянках із «кислим» ґрунтом. В іншому випадку рослина може пожовкнути.
Якщо плануєте здійснювати посадку у відкритий ґрунт, необхідно присипати рослини торфом. Це значно прискорить подальше зростання люпину.
Рослину рекомендується висаджувати із запасом за часом. Це з тим, що укорінення має пройти до перших заморозків. В іншому випадку вона просто не встигне вкоренитися і замерзне. Для посадки найкраще підходить вересень. Рослина віддає перевагу вологому і поживному грунту.
Для посадки кущів необхідно організувати невеликі ямки 40 на 40 см. На дно лунки зазвичай кладуть щебінь, потім укладають невеликий шар компосту. Після цього лунку засипають садовою землею, яка перемішана з компостом.
Ця багаторічна рослина також відмінно підходить для осінньої посадки. Спочатку визначтесь з місцем посадки, оскільки рослина не любить перебувати у тіні. Також айстри не люблять підвищену вологість та можуть почати гнити.
Насіння розкладають у відкритий ґрунт наприкінці листопада, коли земля вже встигла трохи промерзнути. Весною сходи можна пересаджувати на постійне місце. Чекати на перше цвітіння можна вже наступного року.
Приступати до сівби цієї рослини можна відразу після збирання. Це пов’язано з тим, що насіння цієї рослини швидко втрачає свою здатність до сходів. Сіянці проростають досить повільно, тому зазвичай примулу сіють у спеціальні контейнери.
Пересаджувати рослину у відкритий ґрунт дозволяється лише на другий рік життя. До цього періоду рослина зміцніє та порадує цвітінням.
Про моду знято чимало фільмів. Цікаві сюжети, історії життя та, звичайно, інтриги. Навіть вбивства. Мода…
Зима 2025/2024 – час акцентних образів. У моді еклектика та сміливі поєднання. Одна з найважливіших…
Зимова куртка не така проста як хоче здатися на перший погляд. Тепла, гарна, стильна та…
Наближається святкова пора. І вибір подарунка — це не просто акт дарування речі. Це спосіб…
Без стильного жакета не обходиться не один сезон. Модні Будинки активно додають цей елемент гардеробу…
Зовсім скоро настануть новорічні свята, а це означає, що час шукати гарні варіанти нарядів. На…