Врожайність моркви залежить від умов вирощування та від якості насіння. Відомий та зрозумілий факт. Багато чого залежить і від правильності поливу. Особливо це стосується спекотних днів.
Морква належить до витривалих культур. Вона стійко переносить недоліки поливів, проте це також впливає і на кількість врожаю, який потенційно можна виростити та зібрати.
Грядки мають бути розташовані на місцях без застою вологи. Якщо буде помилка в цьому питанні, тоді не уникнути шкідників, гниття та порушеного повітрообміну.
Подивіться на грядку та її ґрунт. Якщо він забитий та щільний, нічого доброго з того не буде. Ґрунт на грядках треба регулярно рихлити. Зволожте землю, а потім пройдіться обережно сапкою для рихлення поверхні.
Якщо ви не маєте можливості регулярно їздити на дачу, тоді зробіть мульчування. Для грядок моркви можна використовувати солому, торф або ж агроматеріали.
Велика морква буде рости тільки у випадку, коли їй буде вистачати для цього місця. Якщо його немає, тоді малі коренеплоди будуть єдиним результатом. Проріджуйте так, щоб між морквинами була відстань по 5 см.
Найголовніше — не давайте моркві заростати бур’янами. Вони забирають і вологу, і поживні речовини.
Морква, як і кожна інша культура, потребує уваги. Це ще не треба забувати про морквяну муху, яка може наробити шкоди та зіпсувати всі старання. Тож уважний догляд та обробка від шкідників — запорука успіху та щедрого врожаю.
Все починається з дрібниць. Саме вони додають настрою, роблять акценти в образах, викликають приємні емоції.…
Не так вже й секретно, як мати стильний вигляд. З порадами стилістів образи будуть досконалими…
Не пропустіть навесні підживлення часнику. Він потребує добрив, які допоможуть йому сформувати зелену масу, смакові…
У 2025 році досить незвичайні тренди захоплюють модні горизонти. В ніші з джинсами можна спостерігати…
Весна завжди є приємним сезоном. Одна річ — готуватися до зими з важкими шубами, куртками…
Ще один трендовий образ, який ми помітили на подіумах та стритстайлі, — комбінація носків та…