Виростити та зібрати врожай часнику — це лише частина справи. Також потрібно організувати правильно зберігання. На цьому етапі більшість городників допускають помилки. Вони можуть призвести до розвитку гнилі та втрати зібраного врожаю.
Збирати врожай потрібно правильно. Занадто рано чи занадто пізно — це стане причиною псування. Зверніть увагу на характерні ознаки. Захисна шкірка плодів починає лопатися та з’являються суцвіття. Стрілки стають прямим.
Зверніть також увагу на нижнє листя. Якщо воно пожовтіло, це означає, що врожай потрібно збирати. І от тоді настає час, коли треба облаштувати його правильне зберігання.
Часник треба сушити разом зі стеблинами. Краще це робити під навісом або в приміщення. Так менше вологи буде попадати на нього.
Коли буде зрозуміло, що часник підсох, тоді треба обтрусити залишки ґрунту. В цей же момент обрізають стеблини. Треба лишити невеликий пеньок.
Тепер голівки часнику вкладають в ящики та зберігають в зручному місці. В жодному випадку не перекладайте в пакети. В цьому випадку він просто зігниє. Також для подовження терміну зберігання рекомендується підпалити сухі корінці сірниками.
Тренди змінюються. І категорію взуття воно також не обійшло. А це означає, що настав час…
В кожному гардеробі є пара джинсів. Трендова модель повинна змінюватися час від часу, щоб залишатися…
Новорічні свята наближаються з невимовною швидкістю. Святкувати чи ні — це вибір індивідуальний, але створити…
В цьому сезоні з'явилося багато новинок в категорії верхнього одягу. Не єдиними пуховиками та куртками…
Всіх очікує оновлення гардероба, адже в моду ввійшла нова довжина одягу. Будьте готові до цього,…
Пік популярності деніму припадає на літо, а у теплому сезоні 2024-го цей матеріал узагалі побив…