Ходорковський починає революцію в Росії

0
Ходорковський вирішив очолити революцію в Росії
Підпишіться на наc:
Facebook і Telegram, а також зручно читайте з мобільного GoogleNews.

Михайло Ходорковський призвав всіх росіян протистояти кровавому путінському режиму, закликав воєнних не виконувати злочинних наказів.

Подробиці

Пряма мова політичного діяча із Росії:

Звернення до Антивоєнного комітету

Ми звертаємося до тих російських військових, які зараз воюють в Україні, і до тих військових, які служать у стратегічних ядерних частинах, приведених Путіним у режим особливого бойового чергування.

Ми звертаємося до вас із закликом припинити братовбивчу війну і не допустити війни світової та ядерної.

Можливо, у Росії ще не всі зрозуміли, що відбувається. Але ви, – ті, хто воює в Україні, – бачите це на власні очі. Ви бачите, що напали на чужу країну. Ви бачите, що вас змушують вбивати і росіян, і українців на славу людини, яка сидить у бункері.

Ми не виключаємо, що завтра вам накажуть використовувати тактичну ядерну зброю по українських містах. Зупиніться. Не виконуйте злочинний наказ.

Путін веде війну не заради Росії. Він веде її заради Путіна. Заради його палаців. Заради його збоченого самолюбства. Заради його абсолютної влади. Заради його уявлень про реальність, які від цієї реальності дуже далекі.

Ви бачите на власні очі, що все, що казала вам путінська пропаганда – це жахлива брехня. Ви бачите, що ви воює не проти «нацистів» та «бандерівців», а проти народу. Для України це – Вітчизняна війна. З вами борються не лише ті, хто розмовляє українською мовою, а й ті, хто розмовляє російською. З вами борються росіяни, котрі живуть в Україні.

Путін уже програв цю війну. Все пішло за його планом. Український народ єдиний, як ніколи. Світ єдиний у своїй підтримці України та в абсолютному засудженні Путіна. Зараз він розпочинає килимові обстріли українських міст. Ще трохи – і він пустить у хід ядерну зброю.

Якщо не зупинити цю війну, слово «російське» буде покрите ганьбою, а необоротна ненависть між українцями та росіянами триватиме не одне покоління. Після “градів” почнеться взаємне озвіріння.

Ті, хто не боїться, виходьте на вулиці. Ті, хто боїться – чиніть опір словом. Якщо не зупинити Путіна, загине не лише Україна, а й Росія.
Не виконуйте злочинні накази.

Не вбивайте українців.
Не знищуйте майбутнє Росії.
Не знищуйте планету Земля.

Учасники комітету:

Михайло Ходорковський, громадський діяч
Гаррі Каспаров, політик, 13-й чемпіон світу з шахів
Сергій Алексашенко, економіст
Сергій Гурієв, економіст
Юрій Пивоваров, історик, академік РАН
Євген Кисельов, журналіст

попередня статтяВ Vodafone розповіли, як залишитись на зв’язку при розгортанні ворожого обладнання
наступна статтяАрестович звернувся до білоруських військових
Незвичне поєднання: головний редактор розділу “Фітнес” і садівник-аматор з цікавим багажем знань. Розповім все про здоровий спосіб життя, а також поділюсь секретами вирощування здорового урожаю.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я