Виростити помідори — завдання кожного дачника. Кущі томатів люблять увагу. Їм потрібна профілактика захворювань, внесення добрив, пасинкування. А от з добривами не все так однозначно. Про них говорять, що вони народні та десятиліттями використовувались дачниками для отримання гарного врожаю, а по факту виникає безліч проблем. Наприклад, листя наростає, а плодів майже нема.
Вина за відсутність врожаю дійсно може бути перекладена на використане добриво. Мова йде про гній. Помідорам не рекомендується застосовувати таку органіку. Особливо небезпечним є свіжий гній.
В органіці цього виду велика кількість азоту. Надлишок в ґрунті призводить до розростання кущів, збільшення їх зеленої маси. Листя починає курчавитись. Іншими словами, у кущів помідорів починається жирування. Зав’язування плодів на китицях не відбувається.
Використання гною має і ряд інших ризиків. Разом з ним на ділянці можуть заселитися ведмедки. Боротися з ними важко, а грядки псують не на жарт. Хвороби, бактерії, мікроорганізми, які можуть бути небезпечними для рослин, також вистачає.
Помідори не люблять гній. Зверніть увагу, що зловживати перегноєм також не треба. Огіркам таке може сподобатися, але для помідорів така органіка робить більше шкоди, ніж користі.
Читайте також:
На грядках виросли міцні кущі томатів, зелене листя та стебла, цвітіння — все є. Проблема…
Волотисті гортензії апріорі розкішні. Вони здатні прикрасити собою будь-яку клумбу та сад. Витривала, сильна та…
З віком жінки відмовляються від частини улюблених речей. Навіть ті, які хотілося б приміряти, важко…
Ягідні кущі на ділянці представлені смородиною, малиною, аґрусом. Популярні культури, які щороку потрібно підживлювати, обрізати,…
Грядка з огірками як і кілька рядків картоплі — для власників дач та городів без…
Помідори щосезону під великим ризиком: доростуть чи ні, достигнуть плоди чи ні. Трохи змінюються погодні…