Перший врожай кропу вже більшість зрізала з грядок. Щось пішло в їжу, інше — на заморозку. Сезон ще триває. Є час посіяти нову грядку та виростити не гірший врожай. Не пропустіть цю можливість.
Робити нову грядку можна протягом всього липня. Якщо в першій декаді, тоді кріп встигне наростити пишну зелень до кінця літа. При посіві після 20 чисел липня, врожай можна збирати в вересні.
Зелень любить рости на світлих ділянках. Сонце потрібно, але враховуйте занадто спекотні дні. Вони в липні та серпні бувають нещадні до зелені. Ґрунт, як і до цього часу, повинен бути розпушеним та родючим.
Чекати поки насіння саме проросте в землі не буде часу. Перед цим краще їх замочити. Залийте в термос воду температурою 50 градусів. Всипте насіння. Нехай так постоїть 20-30 хвилин. Після цього можна висівати на грядку. Ефірні олії будуть нейтралізовані. Проростання піде значно швидше.
Грядку пролийте водою перед посівом. Викладайте насіння по кілька штук в лунку, щоб він ріс букетами. Глибина не більше 1 см. Через 2-3 тижні можна прорідити для кращого росту, якщо засіяли занадто густо.
При зрізанні молодої зелені залишайте стебла заввишки 5-7 см. Це дасть можливість кропу відновлюватися та продовжувати нарощувати зелену масу. Для пришвидшення процесу можна поливати азотними добривами.
Читайте також:
Поради від досвідчених дачників: мити чи не мити картоплю перед посадкою в ґрунт
Два методи захисту капусти від шкідників, які заважають нарощувати листя
Фасон спідниці під назвою «тюльпан» став одним із тих, які повернулись в моду у 2025…
Огірки вміють рости рясно та радувати великим, щедрим врожаєм. До такого результату прагнуть всі, хто…
Грядки з картоплею — це план мінімум, який є в кожного дачника. Хоча б кілька…
Довге волосся — це завжди про жіночність. Доглянуте, здорове та з природним блиском привертає увагу…
Збирати огірки у великій кількості хочуть всі, хто починає їх вирощувати. Щоб очікування збіглися з…
Для гарного врожаю капусти потрібен максимально уважний догляд. В першу чергу це стосується захисту від…