Петунія красива, проте примхлива. Тільки трохи не так полив — і вже або лежить розмазана по землі, або тягнеться догори, як сосна у лісі. А хочеться ж, щоб була низенька, пишна, рясна.
Петунія — не гарбуз, їй не треба півлітра води раз на тиждень. Вона любить, коли волога в міру, щоб і не сухо, і не мокро. Поливайте щодня або через день, але потроху, щоб ґрунт був злегка вологий, як добре змочена губка, а не болотце.
Холодна вода з-під крана для петунії як холодний душ після гарячої ванни. Не треба їй стресів. Відстояна, кімнатної температури вода — ось що треба. Якщо є дощова — узагалі супер. А ще краще — додати краплю гумату або настою золи раз на тиждень. Вона від такого лише похитне пишним листям і скаже: “О, дякую, господарю”.
Обприскування — тільки якщо повітря сухе, і то рано вранці, щоб до вечора висохло. А так — вливайте воду під самий стебельце, обережно, щоб не розмивати ґрунт. Бо як залиєте по голові — чекайте чорної ніжки або сірої гнилі.
Якщо петунія почала падати, листя мляве, як після вечірки — значить, пересушили. А після такого вона вже не скоро оговтається. Тому краще підтримувати рівень вологи стабільно, а не бігати з лійкою тоді, коли вже біда.
Торф’яний ґрунт зневоднюється моментально. І зверху ще ніби волога, а всередині — пустеля. Тому обов’язково перевіряйте вологу в середині — пальцем, паличкою, як зручно. І не соромтесь полити знизу — через піддон. Петунія вам за це потім пелюстками помаше.
Значить, ви перезволожили. Зменшуйте полив, розпушуйте верхній шар зубочисткою або виделкою, можна присипати трохи сухого піску або деревної золи — вона і зайву вологу вбере, і грибок трохи спинить.
Затишна, з гарним інтер'єром кімната, але в ній постійно сутінок. Не вистачає світла. Змінювати простір…
Один з найбільших страхів, які є в людей, — стати жертвами квартирних злодіїв. Це жахливе…
Погано, коли розсада помідорів не виправдовує сподівання на здоровий ріст та безпроблемність. Проте будемо дивитися…
Літо вже скоро і до нього всі активно готуються. Хтось качає прес, а інші займаються…
Гарний врожай починається з вирощування міцної та здорової розсади. А такою вона може бути тільки…
Сумочок ніколи не буває багато. Вони повинні бути в різних формах, кольорах та розмірах. Тільки…