Ця шкідлива звичка з’являється у більшості дівчат віком 7-12 років. Комусь вдається швидко її позбавитись, а інші продовжують гризти нігті навіть у старшому віці. Коли ж згубна пристрасть постійно тягнути руки в рот нарешті вдається подолати, дівчата зустрічаються з новою проблемою: сильно пошкодженою нігтьовою пластиною, яка потребує відновлення.
Гризти нігті в дитинстві ми починаємо з різних причин. Як правило, це систематичний стрес, сильний переляк чи перенапруга. Багато хто бере цю згубну звичку з собою навіть у доросле життя, а коли нарешті знаходять спосіб кинути, не знають, як повернути обгризеним нігтям здоровий і гарний вигляд.
Відновити пластину, що піддається багаторічним випробуванням, дійсно не так-то просто. Однак, немає нічого неможливого. Ось 5 домашніх засобів, які при регулярному використанні повернуть твоїм рукам доглянутий вигляд.
Для приготування лікувального настою в рівних пропорціях змішай квітки календули, ромашки та звіробою та залий 200 мл води: можеш залити трави окропом і залишити на 20-30 хвилин, або холодною водою – у другому випадку настій буде готовий через 4-12 годин. Далі розчини в трав’яному відварі столову ложку меду, опусти у ванну кінчики пальців на 20 хвилин, після чого помий руки і нанеси на шкіру живильний крем.
Розчини в 150 мл теплої води столову ложку морської солі. Додай у розчин 5 крапель йоду і опусти у ванну пальці на півгодини. Повторюй домашню процедуру 3 рази на тиждень, і вже через місяць помітиш, як нігті стали міцнішими і рівнішими.
Столову ложку сухої кропиви залий 200 мл окропу, накрий кришкою і дай настоятися 20-30 хвилин. Коли ванночка буде готова, занурь пальці на 20 хвилин. Краще проводити процедуру перед сном, щоб залишити цілющий склад на нігтях цілу ніч.
У гарячій воді розведи сухий порошок глини до одержання густої та однорідної консистенції. Нанеси засіб на нігті, залиш до повного висихання, а потім змий маску водою. Повторювати б’юті-процедуру можна за день протягом 2 місяців. Процес відновлення відбуватиметься поступово, але результат того вартий.
При регулярному догляді нігті дуже швидко відновляться – ніхто навіть не здогадається, що ти колись мала згубну звичку їх гризти!
Полуницю можна й треба підживлювати без хімії, просто, натурально й по-домашньому. Полуничка це любить, і…
Квітневі заморозки — не вирок, якщо знати, як реагувати. Полуничка, капуста, огірочки чи розсада томатів…
Навесні кущі лохини потребують обрізки. Не ігноруйте її проведення. Від цього залежить розмір та смак…
Кущі лохини досить вимогливі. Їм постійно потрібно коригувати кислотність ґрунту, контролювати полив. Весна — початок…
Тренди весна-літо радують в 2025 році. Сумки на будь-який смак та розмір, колір та блиск.…
Стилізація образів квітами вийшла на новий рівень. В цьому сезоні багато говорять про флоральний принт…