Багато хто городників та садоводів вважають, що висаджувати різні культури можна лише навесні. Але це не так, адже червень і липень найсприятливіший період для багатьох овочевих культур і різних видів зелені, значно підвищуючи ефективність використання ділянки.
Коли звільняються грядки на ділянці, на їх місці можна висаджувати різні салатні овочі, до них можна віднести:
Саме з цих культур починається посівна навесні. Але ніхто не заважає посадити зелень і у липні. Завдяки довгому світовому дню та теплим ночам перші сходи з’являться через невеликий проміжок часу, а весь урожай вдасться зібрати до морозів. Руколу взагалі можна висівати безкінечно, через кожні 14-20 днів.
Підбираючи салатні овочі для посадки, слід звертати увагу на їх сорти. Можна виділити три основні види:
Якщо висаджувати літні та осінні, то вони з легкістю перенесуть липневу спеку. Таких гарантій немає, якщо використати весняні сорти.
Посадка капусти у липні зможе здивувати багатьох. Створюється відчуття, що її потрібно висаджувати завжди заздалегідь, щоби встигнути зібрати врожай. Це не так, є ранньостиглі сорти, які повністю дозрівають за 55 днів.
У липні такі сорти можна висаджувати сміливо, збираючи врожай восени. Але слід пам’ятати про те, що літо не можна назвати сприятливим часом року для зростання. Справа в тому, що існує безліч шкідників, які можуть завдати шкоди. Тому важливо пам’ятати про профілактичні заходи від шкідників та регулярно стежити за станом капусти.
Ще один важливий фактор – це регулярний полив. У сильну посуху молода капуста потребує зволоженого ґрунту. Якщо допустити пересихання, її зростання значно сповільниться.
Також в липні ще можна підсаджувати розсаду томатів і перців, всі умови для цих овочів дуже сприятливі.
Початок липня – це відмінний період, коли можна висаджувати кущову квасолю. Звичайно, чекати на врожай бобів особливого сенсу немає. Але якщо необхідні молоді стручки-зеленці, такий варіант можна назвати оптимальним.
Ще одна причина, чому квасоля є універсальною рослиною, полягає в тому, що вона є сидератом. Тому можна відновити ґрунт, заповнити місце на ділянці та отримати користь.
Столові буряки сіють рано, а прибирають у вересні. Тому дачники вже давно сформували думку, що висаджувати її протягом сезону не вийде. А хіба все очевидно? Існують агротехнічні прийоми та хитрощі, які допоможуть досягти бажаного ефекту.
Простий приклад: якщо вирощувати буряк на вузьких грядках, його дозрівання значно прискорюється. Буряк можна сміливо висаджувати у червні та липні. Дозрілі плоди ідеально підійдуть для зимового зберігання. Найголовніше – викопати її до перших морозів.
Про моду знято чимало фільмів. Цікаві сюжети, історії життя та, звичайно, інтриги. Навіть вбивства. Мода…
Зима 2025/2024 – час акцентних образів. У моді еклектика та сміливі поєднання. Одна з найважливіших…
Зимова куртка не така проста як хоче здатися на перший погляд. Тепла, гарна, стильна та…
Наближається святкова пора. І вибір подарунка — це не просто акт дарування речі. Це спосіб…
Без стильного жакета не обходиться не один сезон. Модні Будинки активно додають цей елемент гардеробу…
Зовсім скоро настануть новорічні свята, а це означає, що час шукати гарні варіанти нарядів. На…